Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Żelazka

Żelazko

Żelazko to urządzenie, którego nie może zabraknąć w żadnym mieszkaniu. Korzystając z profesjonalnego żelazka, możesz precyzyjnie prasować ubrania i jednocześnie dbać o materiał, z którego są wykonane. Wszystkie urządzenia mają opcję regulowania temperatury prasowania oraz funkcję samooczyszczania.

Rodzaje żelazek

Bezprzewodowe – żelazka tego rodzaju nie mają kabla. Nagrzewają się na specjalnym stojaku. Dzięki temu można ich używać w każdym miejscu. Ponadto nie ograniczają ruchów podczas prasowania.

Przewodowe – to najpopularniejszy rodzaj żelazek. Można go używać do prasowania ubrań na sucho oraz na mokro.

W jakiej temperaturze prasować ubrania?

Jeśli chcesz nie tylko świetnie wyglądać w wyprasowanych ubraniach, ale także móc je nosić jak najdłużej, to musisz wiedzieć, w jakiej temperaturze można je prasować. Jaką moc żelazka ustawić dla danej tkaniny?

  • Len – bardzo ciężko go wygładzić. Zalecamy ustawienie żelazka na 200-220 stopni i zwilżenie lnianej odzieży przed prasowaniem.
  • Wełna – najlepsza temperatura dla wełny to 180-220 stopni.
  • Bawełna – tej rodzaj tkaniny najlepiej prasować w 150-180 stopniach.
  • Jedwab – powinien zawsze być prasowany na lewej stronie. Żelazko trzeba nagrzać do 90-120 stopni.
  • Włókna syntetyczne (m.in. nylon i poliester) – 120 stopni.
  • Kaszmir – to niezwykle delikatna tkanina i łatwo ją przypalić, dlatego zalecamy delikatne wygładzanie jej w temperaturze 40 stopni.
  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Supreo i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro Trade Company NIP: 7441789486 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486)   w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 89 648 63 88  lub email  biuro@supreo.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Euro Trade Company, NIP: 7441789486, Karaś 44a, 14-200 Iława na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło