Jest 4 produktów.

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Aktywne filtry

Trymery

Trymer

Wielofunkcyjne trymery do brody, nosa, uszu i brwi dostępne w naszej ofercie to urządzenia zapewniające maksymalną precyzję. Jeśli zależy Ci na uzyskaniu idealnej linii brody i skutecznym usunięciu niepożądanych włosków, postaw na modele marki Remington wyposażone w samoostrzące się ostrze, które ponadto nie wymaga konserwacji i może być myte pod bieżącą wodą. Cecha ta pozwala przeprowadzać zabieg golenia na sucho i mokro.

Wydajnie i komfortowo

Urządzenia mają ergonomiczną budowę gwarantującą wygodę podczas użytkowania. Dzięki kompaktowej formie możesz zabrać je nawet w podróż. Urządzenie posiada akumulatorowo-sieciowe zasilanie pozwalające nawet 60 minut golenia bezprzewodowego. Precyzyjne ostrza zapewniają szybkie i skuteczne strzyżenie.

Jaki trymer wybrać?

Oferujemy modele wielofunkcyjne, które spełnią swoje zadanie zarówno w przypadku usuwania włosów z nosa i uszu, jak i podczas przycinania niedużego zarostu. Urządzenia są praktyczne, wyposażone w wygodną obrotową głowicę oraz antybakteryjną srebrną obudowę. Jeśli poszukujesz trymera, który pozwoli Ci kreować brodę i przycinać ją na różne sposoby – postaw na trymer przeznaczony przede wszystkim do zarostu. Proponujemy urządzenie posiadające 9 stopni regulacji długości ostrzy – od 1,5 mm do nawet 18 mm. Korzystając z trymera stworzonego do przycinania zarostu, z łatwością wystylizujesz brodę i uzyskasz satysfakcjonujący efekt.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Supreo i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro Trade Company NIP: 7441789486 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486)   w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 89 648 63 88  lub email  biuro@supreo.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Euro Trade Company, NIP: 7441789486, Karaś 44a, 14-200 Iława na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło