Aktywne filtry

Suszarko-lokówki

Jeśli szukasz urządzenia, którym jednocześnie wysuszysz włosy i zrobisz wytrzymałe loki, to suszarko-lokówka spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Oferujemy wielofunkcyjne urządzenia, którymi możesz w dowolnym stopniu podkręcać włosy. Dwa tryby regulowania temperatury sprawią, że z łatwością stworzysz zarówno trwałe loki, jak i lekkie fale. Oferujemy suszarko-lokówki z funkcją jonizacji.

Wielofunkcyjne suszarko-lokówki

Jedno urządzenie, kilka możliwości

Suszarko-lokówka jest połączeniem dwóch urządzeń: suszarki oraz lokówki do włosów. Z jej pomocą możesz nie tylko układać włosy, ale również suszyć je po kąpieli. To jednak nie wszystko! Nasze suszarko-lokówki mają opcję regulowania temperatury oraz siły nadmuchu, dzięki którym z łatwością wymodelujesz fryzurę i stworzysz olśniewające stylizacje.

Ochrona dla włosów

Urządzenia, które znajdują się w naszym asortymencie, są wyposażone w głowice z powłoką ceramiczną, która rozprowadza ciepło równomiernie. Dzięki temu, w suszarko-lokówce nie powstają gorące punkty, które przyczyniają się do przypalania włosów.

Dodatkowo urządzenia mają funkcję jonizacji, która sprawia, że włosy nie elektryzują się po suszeniu.

Jak wyczyścić suszarko-lokówkę?

Przede wszystkim trzeba pamiętać, że nie wolno myć suszarko-lokówki pod bieżącą wodą. To może doprowadzić do awarii albo całkowitego zniszczenia urządzenia. Żeby ją wyczyścić, warto namoczyć ścierkę i uważnie przetrzeć poszczególne części suszarko-lokówki.

Jeśli to nie pomoże, warto spróbować wymieszać wodę z niewielką ilością płynu do naczyń albo szamponu do włosów. Taka mieszanka powinna rozpuścić osad znajdujący się na urządzeniu.

Na koniec wystarczy pozostawić suszarko-lokówkę na kilka godzin w ciepłym miejscu albo po prostu wytrzeć ją suchym ręcznikiem.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Supreo i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro Trade Company NIP: 7441789486 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486)   w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 89 648 63 88  lub email  biuro@supreo.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Euro Trade Company, NIP: 7441789486, Karaś 44a, 14-200 Iława na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło