Jest 6 produktów.

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Aktywne filtry

Suszarki do włosów

Suszarka do włosów

Suszarki do włosów mogą służyć nie tylko do suszenia, ale również do układania włosów! W naszym asortymencie znajdziesz m.in. suszarki jonizujące używane w salonach fryzjerskich do tworzenia fantazyjnych fryzur. Jeśli szukasz wydajnego urządzenia, w którym można ustawić temperaturę nawiewu i które będzie oszczędne, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Oprócz standardowych suszarek sprzedajemy również suszarko lokówki do włosów.

Jak wybrać suszarkę do włosów?

W naszym asortymencie znajdziesz zarówno suszarki służące do użytku domowego, jak i modele, które znajdą zastosowanie w salonach fryzjerskich. Czym kierować się przy ich wyborze?

Mocą – jeśli masz długie i grube włosy, to polecamy wybrać suszarkę, która ma moc wyższą niż 2000W. Dzięki temu szybko i skutecznie wysuszysz włosy, nie niszcząc ich.

Dla osób, które mają cienkie włosy, polecamy urządzenia o mocy mniej więcej 1500W.

Możliwością regulowania temperatury – ta opcja bardzo przydaje się w salonach fryzjerskich, ponieważ możliwość ustawiania temperatury umożliwia dokładne układanie włosów. Regulowanie poziomu ciepła oraz zimny nawiew pomagają zmiękczyć włosy i nadać im fantazyjny kształt.

Ergonomicznością – suszarka musi dobrze leżeć w dłoni, jednak jeszcze ważniejsze jest to, czy można się nią swobodnie posługiwać. W tym celu warto sprawdzić długość kabla, który łączy urządzenie z gniazdkiem oraz zweryfikować, czy suszarka ma obrotowe podłączenie przewodu.

Jak działa suszarka jonizująca?

Po suszeniu włosy często elektryzują się i sztywnieją. Dzieje się tak, ponieważ ciepłe powietrze wydmuchiwane z suszarki sprawia, że na włosach powstają tzw. kationy, czyli dodatnio naładowane ładunki elektryczne. To zjawisko nie jest niebezpieczne, ale niestety może skutecznie popsuć fryzurę.

Suszarki jonizujące, podczas suszenia, generują ujemnie naładowane ładunki, które neutralizują działanie kationów. Jony zapobiegają tym samym elektryzowaniu się włosów oraz ułatwiają ich rozczesywanie.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Supreo i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro Trade Company NIP: 7441789486 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486)   w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 89 648 63 88  lub email  biuro@supreo.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Euro Trade Company, NIP: 7441789486, Karaś 44a, 14-200 Iława na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło