Jest 3 produktów.

Pokazano 1-3 z 3 pozycji

Aktywne filtry

Prostownice do włosów

Prostownice

Prostownica do włosów to dobrze znany przyrząd fryzjerski, dzięki któremu będziesz mogła stworzyć fantazyjną fryzurę, która utrzyma się przez wiele godzin. W naszej ofercie znajdziesz prostownice z powłoką ceramiczną, która doskonale chroni włosy podczas prostowania. Specyficzna powłoka zabezpieczy je również przed wysoką temperaturą, sprawiając, że włosy nie będą się łamać ani kruszyć.

Nasze prostownice są nie tylko bezpieczne, ale również bardzo wydajne. Dzięki nim skrócisz czas na poranne przygotowania do pracy! Niektóre modele z naszego asortymentu nagrzewają się nawet w 15 sekund, niezależnie od tego, jak wysoką temperaturę grzania wybierzesz.

Czy prostownica niszczy włosy?

Idealnie proste włosy są uniwersalnym pomysłem na poranną stylizację. Niestety wielu kobietom prostowanie włosów kojarzy się z ich niszczeniem. Otóż prostownica nie niszczy włosów. Zbyt wysoka temperatura – owszem!

Nie trzeba rozgrzewać urządzenia do maksimum, żeby stworzyć doskonałą fryzurę. Fryzjerzy i styliści potwierdzają, że najlepiej jest rozgrzać prostownicę do 210 stopni. Taka temperatura sprawi, że delikatne włosy nie wysuszą się i nie będą się kruszyć, zaś te grube nie będą stawiać oporu podczas prostowania.

Rodzaje powłok w prostownicach

    • Ceramiczna – to najpopularniejszy rodzaj płytek stosowanych w prostownicach. Ich największą zaletą jest równomierne nagrzewanie się. To bardzo ważne, ponieważ nierównomierne rozprowadzenie temperatury na ramionach urządzenia prowadzi do niszczenia włosów.

    • Ceramiczna z keratyną – to doskonały sposób na dodatkowe zabezpieczenie włosów. Keratyna, którą pokryte są płytki, jest uwalniana wraz z nagrzewaniem się urządzenia.

    • Diamentowa – ten rodzaj powłoki jest niezwykle wytrzymały. Płytki diamentowe bardzo ciężko jest zarysować. Zachowują doskonałe właściwości nawet przez kilkanaście lat.

    • Teflonowe – powłoka teflonowa jest tania, ale niestety nie nagrzewa się równomiernie, co może prowadzić do wysuszenia i przypalenia włosów.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Supreo i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro Trade Company NIP: 7441789486 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486)   w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 89 648 63 88  lub email  biuro@supreo.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Euro Trade Company, NIP: 7441789486, Karaś 44a, 14-200 Iława na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło