Przepraszamy, ale w tej kategorii nie ma produktów.

Odkurzacze

Odkurzacze

Odkurzacze, które sprzedajemy, pomogą Ci dokładnie wysprzątać mieszkanie. Oferujemy m.in. bardzo oszczędne odkurzacze bezworkowe. Kiedy ich używasz, nie musisz się martwić o dokupowanie kolejnych worków, ponieważ brud zbierany jest w wyjmowanej komorze.

W naszej ofercie znajdziesz także odkurzacze samochodowe o pojemności 0,5l. Ich wymienne końcówki sprawiają, że pozbędziesz się nie tylko kurzu, ale także pozostałości po rozlanych napojach.

Nowoczesne odkurzacze cyklonowe

Jeśli szukasz oszczędnego rozwiązania, które będzie bezpieczne dla alergików, to zapoznaj się z naszą ofertą odkurzaczy cyklonowych.

Urządzenia zasysają powietrze, które następnie wprowadzane jest w ruch wirowy za pomocą silnika cyfrowego. Dzięki temu kurz i zabrudzenia, które dostają się do wnętrza odkurzacza, są precyzyjniej rozdzielane od powietrza. Dlaczego to ważne? Ponieważ  na zewnątrz wydmuchiwane są o wiele mniejsze ilości kurzu niż w urządzeniach tradycyjnych!

Ponadto w odkurzaczach cyklonowych nie trzeba wymieniać worków. Zabrudzenia trafiają do plastikowej komory, którą możesz w każdej chwili opróżnić. Wydajność tych urządzeń jest cały czas równie wysoka — nie zmniejsza się wraz z napełnianiem worka.

Czy warto kupić odkurzacz samochodowy?

Jeśli dbasz o swój samochód, z pewnością docenisz możliwość dokładnego czyszczenia jego wnętrza. Zazwyczaj, by je odkurzyć, wybiera się odkurzacze znajdujące się na myjniach samoobsługowych. Urządzenia te są niestety drogie, często są również dziurawe, nieporęczne albo mało wydajne.

Alternatywą jest zakup odkurzacza samochodowego, za który płaci się tylko raz, przy zakupie. Używając go, nie musisz martwić o wydajność i czas czyszczenia samochodu. Większość tego typu urządzeń ma wbudowane akumulatory, które są w stanie zapewnić nieprzerwane działanie odkurzacza nawet przez kilkadziesiąt minut.

Odkurzacze samochodowe mają podłużną rączkę i wydłużony kształt. To sprawia, że łatwiej jest nimi zebrać bród znajdujący się głęboko pod fotelem. Urządzenia tego typu są też bardzo lekkie. Nasze odkurzacze ważą zaledwie 1 kg!

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Supreo i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro Trade Company NIP: 7441789486 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486)   w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 89 648 63 88  lub email  biuro@supreo.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Euro Trade Company, NIP: 7441789486, Karaś 44a, 14-200 Iława na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło