Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Kuchenki mikrofalowe

Kuchenka mikrofalowa

W ofercie mamy kuchenki mikrofalowe, dzięki którym zaoszczędzisz czas na przygotowanie posiłków. Żeby podgrzać w nich posiłek wystarczy kilkanaście sekund! Nasze mikrofalówki to sprzęt wielofunkcyjny. Służą nie tylko do podgrzewania, ale również do rozmrażania oraz grillowania różnego rodzaju potraw. Oferujemy kuchenki mikrofalowe wolnostojące oraz urządzenia do zabudowy.

Jakie funkcje posiadają nasze mikrofalówki?

Termoobieg – dzięki tej funkcji ciepło rozprowadzane jest równomiernie po całej komorze. Dzięki temu w kuchenkach z termoobiegiem można przyrządzać nie tylko gotowe dania, ale także robić ciasta czy suszyć owoce.

Funkcja grill – umożliwia przypiekanie potraw. Dzięki niej przyrządzisz m.in. chrupiące frytki czy bataty.

Rozmrażanie – dzięki tej funkcji można szybko rozmrozić większość produktów spożywczych m.in. drób, chleb czy ryby.

Jak działa mikrofalówka?

Mikrofalówka przemienia energię elektryczną w fale magnetyczne, które wprawiają w drgania cząsteczki wody znajdujące się w każdej potrawie. To właśnie one sprawiają, że rośnie temperatura podgrzewanego posiłku. Mikrodrgania działają jednak nie tylko na cząsteczki wody, ale także na cukier czy tłuszcze.

Czy mikrofalówki są szkodliwe?

Mikrofale, które powstają w kuchenkach mikrofalowych, to tak zwane fale niejonizujące, które mogą wnikać w różne organizmy. W kuchenkach mikrofalowych są jednak umieszczane specjalne ekrany i metalowe powłoki, które sprawiają, że fale nie przedostają się na zewnątrz.

Dodatkowo warto zauważyć, że liczne badania udowodniły, iż wiele potraw podgrzewanych w mikrofali nie traci właściwości odżywczych. Niestety nie zaliczają się do nich czosnek ani mleko matki, które tracą swoje wzmacniające działanie podczas grzania w mikrofalówce.

Mikrofalówki same w sobie nie są szkodliwe. Należy jednak pamiętać o tym, że nie wszystko można w nich przyrządzać.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Supreo i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro Trade Company NIP: 7441789486 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486)   w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 89 648 63 88  lub email  biuro@supreo.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Euro Trade Company, NIP: 7441789486, Karaś 44a, 14-200 Iława na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło