Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Maszynki do włosów

Maszynka do golenia

Maszynka do włosów to sprzęt nie tylko dla fryzjerów! W naszym asortymencie znajdują się urządzenia, których można używać zarówno w salonach fryzjerskich, jak i do samodzielnego strzyżenia. Szeroki zakres cięcia oraz nakładki grzebieniowe sprawią, że z pomocą naszych maszynek obetniesz włosy niemal tak dokładnie, jak profesjonalny fryzjer! Oferujemy maszynki bezprzewodowe oraz sieciowe.

Maszynki do strzyżenia

Jeśli szukasz profesjonalnej maszynki do salonu fryzjerskiego, to w naszej ofercie znajdziesz maszynki do strzyżenia – w tym modele bezprzewodowe, które doceniane są przez wielu polskich fryzjerów. Profesjonalne urządzenia zawdzięczają swoją popularność innowacyjnym rozwiązaniom oraz doskonałemu wykończeniu. Co wyróżnia oferowane przez nas maszynki do strzyżenia?

Ostrza ze stali nierdzewnej — nie ulegają korozji i są bardzo odporne na uszkodzenia. Możesz bez obaw płukać je pod wodą.

Niski poziom hałasu – maszynki można używać o każdej porze dnia i nocy, nawet przy śpiącym dziecku. Posiadają silniki, które generują niewiele hałasu.

Wytrzymałe akumulatory – nasze urządzenia są w stanie pracować bez ładowania nawet przez kilka godzin

Innowacyjność – nowoczesne maszynki do strzyżenia posiadają m.in. funkcję Turbo, dzięki której możesz z łatwością strzyc nawet bardzo grube i gęste włosy.

Jak samodzielnie ostrzyc włosy?

Jeśli nie potrzebujesz fantazyjnej fryzury i chcesz jedynie skrócić włosy, to nie musisz wydawać pieniędzy u fryzjera. Wystarczy, że skorzystasz z kilku prostych wskazówek, dzięki którym samodzielnie pozbędziesz się zbyt dużej czupryny.

    1. Przygotuj maszynkę z kilkoma nakładkami. Zacznij skracać włosy,  korzystając z największej z nich. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że nie ostrzyżesz się zbyt krótko.

    2. Znajdź kilka luster i ustaw je tak, by dokładnie widzieć głowę z kilku stron.

    3. Włącz światło. Dzięki temu będziesz lepiej widzieć, gdzie należy ostrzyc włosy.

    4. Strzyż się „pod włos”. Ząbki maszynki powinny być skierowane w przeciwnym kierunku do tego, w którym rosną włosy. Jeśli chcesz uzyskać  proste linie, kieruj ząbki maszyny w dół.

    5. Nie spiesz się! Podczas strzyżenia niezwykle ważna jest precyzja.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Supreo i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro Trade Company NIP: 7441789486 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486)   w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 89 648 63 88  lub email  biuro@supreo.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Euro Trade Company, NIP: 7441789486, Karaś 44a, 14-200 Iława na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło