Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Lokówki do włosów

Lokówki do włosów

Lokówka do włosów to fryzjerski hit, dzięki któremu będziesz mogła ułożyć taką fryzurę, o jakiej marzysz. Nonszalanckie loki, a może delikatne fale? Nasze lokówki dostarczają więcej ciepła w stronę górnych warstw włosów, dzięki czemu będziesz mogła stworzyć niemal dowolną stylizację! W naszej ofercie znajdziesz produkty dobre dla każdego rodzaju włosów. Oferujemy lokówki do włosów krótkich oraz długich.

Lokówki 2w1

Wyjątkowa funkcjonalność

W naszym asortymencie znajdziesz lokówki 2w1, dzięki którym nie tylko ułożysz piękne loki, ale również wyprostujesz swoje włosy! Nasze urządzenia mają długie płytki, w które można nabrać więcej włosów niż w standardowej prostownicy. Dzięki temu szybciej ułożysz gładkie i idealnie proste włosy.

Kontrola temperatury

Jeśli skorzystasz z naszych urządzeń, nie będziesz musiała martwić się o ustawienie odpowiedniej temperatury. Nasze lokówki mają aż 10 trybów regulacji i są wyposażone w cyfrowe wyświetlacze, dzięki którym zawsze będziesz mogła upewnić się, do jakiej temperatury rozgrzana jest lokówka.

Bezpieczeństwo

Niektóre modele naszych lokówek takie jak ProLuxe 32MM Remington CI9132 samodzielnie wyłączą się po 60 minutach czuwania. Dzięki temu możesz być pewna, że Twój dobytek będzie bezpieczny, nawet gdy zapomnisz ją wyłączyć.

Jak kręcić włosy lokówką?

    1. Aby przygotować włosy do użycia lokówki, umyj je i nałóż na nie odżywkę, która zabezpieczy je przed działaniem wysokiej temperatury.

    2. Dokładnie wysusz włosy! Jeśli pozostaną wilgotne, lokówka może je przypalić.

    3. Rozczesz włosy i podziel je na pasma. Następnie nawiń je na wałek aż do samego końca nasady. Zaczekaj 15 sekund i uważnie, powoli rozwiń.   Teraz możesz cieszyć się idealnymi lokami!

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Supreo i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro Trade Company NIP: 7441789486 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486)   w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 89 648 63 88  lub email  biuro@supreo.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Euro Trade Company, NIP: 7441789486, Karaś 44a, 14-200 Iława na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło