Jest 13 produktów.

Pokazano 1-12 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Klocki dla dzieci

Klocki wykorzystane w zabawie ćwiczą zdolności manualne, koncentrację i koordynację wzrokową. Jednocześnie rozwijają kreatywność i wyobraźnię. Dobrane odpowiednio do wieku malucha zapewnią doskonałą i wciągającą zabawę. Przygotowaliśmy ofertę klocków z bezpiecznych dla dziecka, atestowanych materiałów, które są kompatybilne z klockami innych firm, między innymi LEGO czy LIGAO. Zapewniamy duży wybór zestawów tematycznych dopasowanych poziomem trudności do dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Wesoła farma, domek na drzewie, a może posterunek policji?

Zestawy z naszej oferty to odpowiedź na potrzeby najmłodszych klientów – dostarczamy klocki umożliwiające zbudowanie ciekawych miejsc, w których zabawa figurkami dostępnymi w komplecie zawsze będzie interesująca! W pełni wyposażona remiza strażacka przygotowana do interwencji, dźwig budowlany wyposażony w akcesoria do realizacji zadań na budowie czy wakacyjny kamper i akcesoria gwarantujące niezapomniane przygody podczas biwakowania to tylko kilka naszych propozycji. Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą.

Doskonała zabawa nie tylko podczas budowania

Proces budowania z klocków niesie ze sobą wiele korzyści– od pozytywnego wpływu na koordynację ruchowo-wzrokową, po absorbujące zajęcie uczące rozwiązywać problemy. Modele dostępne w naszej ofercie gwarantują również doskonałą zabawę po złożeniu zestawu. Figurki znajdujące się w kompletach pozwalają na odgrywanie przeróżnych ról. Wybrane zestawy uzupełnione są również w elementy zasilane bateriami, między innymi ciuchcię poruszającą się po torach, która wydaje dźwięki i posiada świecące, kolorowe reflektory.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Supreo i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro Trade Company NIP: 7441789486 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486)   w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 89 648 63 88  lub email  biuro@supreo.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Euro Trade Company, NIP: 7441789486, Karaś 44a, 14-200 Iława na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło