Przepraszamy, ale w tej kategorii nie ma produktów.

Grille

Nasze grille pozwolą Ci przyrządzić doskonale przypieczone mięso na spotkanie w gronie rodziny czy przyjaciół. W naszej ofercie znajdują się urządzenia odpowiednie zarówno dla osób, które dopiero zaczynają przygodę z grillowaniem, jak i dla miłośników tej sztuki.

Oferujemy grille elektryczne, w których szybko przyrządzisz nie tylko mięso, ale również ryby i warzywa.

Jeśli szukasz przenośnego urządzenia na sobotnie pikniki, to polecamy grille elektryczne. W naszej ofercie znajdują się różne akcesoria do grillowania: noże, ruszty i termometry.

Jakie zalety mają grille elektryczne?

Są to niewielkie urządzenia, których można swobodnie używać zarówno w parkach, jak i na balkonach. Ich gabaryty sprawiają, że można je łatwo przechować nawet w szafie. Nie generują dymu, dlatego są bardziej przyjazne dla okolicznych mieszkańców oraz dla środowiska. Większość z nich ma możliwość ustawiania temperatury grzania.

Zasady grillowania

1. Nie wkładaj do paleniska papieru, kartonu ani gazet. Podczas spalania będą wydzielać bardzo niebezpieczne, trujące substancje!

2. Nie układaj jedzenia na brudnym ruszcie. Brud może wtopić się w przyrządzane potrawy.

3. Korzystaj wyłącznie z węgla z drzew liściastych, czyli brykietu.

4. Nie piecz tłustych mięs. Spalany tłuszcz wydziela rakotwórcze substancje, które osadzają się na jedzeniu.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Supreo i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro Trade Company NIP: 7441789486 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486)   w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 89 648 63 88  lub email  biuro@supreo.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Euro Trade Company, NIP: 7441789486, Karaś 44a, 14-200 Iława na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło