Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

Golarki

Golarka

Golarka to urządzenie, bez którego nie można się obyć. Nasze golarki są wyposażone m.in. w tytanowe ostrza, które gwarantują idealnie gładkie golenie skóry. Nasze maszynki wyposażone są w nierdzewne powłoki, które można myć pod wodą. W naszym asortymencie znajdziesz golarki elektryczne z wytrzymałymi akumulatorami.

Oferujemy również zestawy do golenia, w których znajdują się golarki z kilkoma różnymi rodzajów nakładek. Dzięki nim można dokładnie regulować długość włosów oraz zarost.

Golarki damskie

Oferujemy golarki damskie z obrotowymi głowicami, które dostosowują się do kształtu ciała. Dzięki temu golenie się nie powoduje podrażnień. Naszych produktów można bez obaw używać do przycinania włosów na twarzy, pod pachami oraz w strefach intymnych.

W zestawach do golarek dołączone są m.in. nasadki ślizgowe, które sprawiają, że urządzenia bardzo delikatnie przesuwają się po skórze, nie powodując urazów ani podrażnień.

Oferta dla mężczyzn

W naszej ofercie znajdują się również golarki męskie. Sprzedajemy m.in. golarki podróżne z głowicami rotacyjnymi, które gwarantują komfortowe golenie się w niemal każdych warunkach.

Urządzenia mają tytanowe ostrza, które przycinają włosy przy samych mieszkach. Dzięki temu możesz dłużej cieszyć się gładką skórą. W naszym asortymencie znajdują się również golarki wodoodporne.

Pielęgnacja zarostu

Dla panów, którzy troszczą się o swój wygląd, oferujemy trymery do brody oraz zestawy z trymerami. Do maszynek dołączamy wymienne nakładki grzebieniowe, dzięki którym zarost mogą precyzyjnie regulować posiadacze zarówno gęstych oraz długich, jak i krótkich, subtelnych bród.

Golarki z wytrzymałymi akumulatorami

Dla osób, które cenią możliwość golenia się podczas podróży, przygotowaliśmy ofertę golarek akumulatorowych, które są w stanie pracować bez dostępu do prądu nawet przez godzinę. Dzięki nim możesz dbać o swój wygląd w każdym miejscu na świecie!

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Supreo i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro Trade Company NIP: 7441789486 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486)   w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 89 648 63 88  lub email  biuro@supreo.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Euro Trade Company, NIP: 7441789486, Karaś 44a, 14-200 Iława na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło