Przepraszamy, ale w tej kategorii nie ma produktów.

Frytkownice

Dzięki naszym frytkownicom przyrządzisz pyszne, domowe frytki! Oferujemy duże, tradycyjne urządzenia o pojemności 2 litrów. Jeśli nie potrzebujesz tak dużej pojemności, to w naszym asortymencie znajdziesz również mini frytkownice, w których można przygotować jednorazowo około 200 gramów frytek. Wszystkie nasze produkty mają funkcję regulowania temperatury pieczenia.

Jeśli Twoja dieta wymaga ograniczenia ilości spożywanych tłuszczów, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą frytkownic niskotłuszczowych. Dzięki nim przyrządzisz doskonałe frytki bez stosowania dużych ilości oleju. Ziemniaki będą grzane na gorącym powietrzu, a nie na tłuszczu.

Co można smażyć we frytkownicy?

Powszechnie uważa się, że frytkownica służy do przyrządzania frytek. To oczywiście prawda, jednak w tym urządzeniu można przygotować znacznie więcej produktów. Jakich?

    • różnego rodzaju mięsa: karkówkę, wołowinę, kurczaka,

    • ryby i owoce morza, np. krewetki, małże,

    • warzywa.

Rodzaje frytkownic

Olejowe – to najpopularniejszy rodzaj tych urządzeń. Są stosowane w domach, ale również w wielu restauracjach. Ich zaletą jest możliwość bardzo szybkiego przygotowania chrupiących frytek.

Beztłuszczowe – to nowoczesne urządzenia, w których potrawy podgrzewane są przez gorące powietrze. Do komory takiej frytkownicy wystarczy wlać tylko jedną łyżkę oleju. Dzięki temu frytki są smaczniejsze, nie ociekają tłuszczem i są bardziej chrupiące.

Frytkownica wkładana do garnka – ma kształt kosza, który można włożyć do rondla. Jest tania, jednak nie ma żadnych innowacyjnych funkcji. Służy jedynie do pieczenia oraz przenoszenia frytek. Potrawy można przyrządzić w jakimkolwiek naczyniu, do którego da się włożyć koszyk.

Na co zwrócić uwagę przy zakupie frytkownicy?

Najważniejsze parametry, którymi powinieneś kierować się przy zakupie tego typu urządzenia to możliwość regulowania temperatury oraz rodzaj filtrów.

Najlepsze frytkownice będą miały wbudowane filtry węglowe, które uniemożliwią rozchodzenie się zapachu tłuszczu po mieszkaniu. Dodatkowo urządzenia te w pokrywie komory powinny mieć metalowy filtr, który zatrzyma tłuszcz.

Bardzo istotna jest również możliwość wyboru temperatury podgrzewania. Nie wszystkie potrawy można bowiem przyrządzać we wrzącym oleju.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Supreo i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro Trade Company NIP: 7441789486 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486)   w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 89 648 63 88  lub email  biuro@supreo.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Euro Trade Company, NIP: 7441789486, Karaś 44a, 14-200 Iława na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło