Jest 13 produktów.

Pokazano 1-12 z 13 pozycji

Aktywne filtry

Dla dziecka

Oferujemy sprzęty i akcesoria takie jak podgrzewacze do butelek, które ułatwią Ci opiekę nad małym dzieckiem. Dzięki nim nie tylko przygotujesz ciepły pokarm, ale będziesz również mogła odstawić go na później. Nasze podgrzewacze utrzymują temperaturę nawet przez 12 godzin! Wszystkie urządzenia zostały przetestowane i są bezpieczne dla najmłodszych.

Co to jest podgrzewacz do butelek?

Podgrzewacz to urządzenie, które ułatwia codzienną opiekę nad dzieckiem. Służy do podgrzewania zupek, pap i musów.

Pokarmy podgrzewane są dzięki parze wodnej generowanej przez urządzenie. Para sprawia, że ciepły posiłek jest zdrowy i nie traci swoich właściwości odżywczych.

By użyć podgrzewacza, wystarczy napełnić go wodą i wsadzić do środka butelkę. Poziom wody powinien znajdować się 2 cm pod czubkiem butelki.

Nasze podgrzewacze do butelek mają funkcję regulowania temperatury. Możesz ustawić wartość podgrzewania na 40 albo 70 stopni. Przejrzysty wyświetlacz LCD wskaże, jaka jest temperatura posiłku. Dzięki temu zawsze będziesz mieć pewność, że serwowany pokarm nie jest za gorący ani za zimny.

Czy warto kupić podgrzewacz do butelek?

Wiele osób twierdzi, że zakup podgrzewacza jest zbędny, ponieważ jedzenie można podgrzać również w mikrofalówce. Warto jednak pamiętać, że niewiele mikrofalówek podgrzewa posiłek równomiernie ze wszystkich stron.

Ponadto wielką zaletą podgrzewaczy jest to, że jedzenie można w nim zostawić na wiele godzin i przez ten czas posiłek nie wystygnie. Niektóre modele podgrzewaczy można podłączyć również w samochodzie.

Jak czyścić podgrzewacz?

Do wyczyszczenia urządzenia z kamienia można użyć profesjonalnego odkamieniacza. Jeśli jednak nie masz możliwości zamówienia takiego środka, możesz użyć zwykłego kwasku cytrynowego, który kupisz w każdym sklepie spożywczym.

Kwasek należy rozpuścić w gorącej wodzie. Następnie roztwór trzeba nalać do urządzenia i zostawić na mniej więcej 5 godzin.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Supreo i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro Trade Company NIP: 7441789486 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486)   w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 89 648 63 88  lub email  biuro@supreo.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Euro Trade Company, NIP: 7441789486, Karaś 44a, 14-200 Iława na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło