Aktywne filtry

Depilatory damskie

Kobieta depilująca stopę

Nasze depilatory sprawią, że bezboleśnie pozbędziesz się włosków na długi czas. Urządzenia zostały zaprojektowane tak, by maksymalnie ułatwić depilację. Są wyposażone m.in. w obrotowe głowice, które dostosowują się do kształtu Twojego ciała oraz możliwość regulowania prędkości cięcia. Oferujemy klasyczne depilatory damskie do depilacji nóg, twarzy oraz strefy bikini.

Wybrać depilatory czy golarkę?

Największą zaletą depilatorów jest to, że usuwają włosy razem z cebulkami. Dzięki temu zabieg wystarczy początkowo powtarzać co 2-3 tygodnie, a po pewnym czasie rzadziej,  ponieważ na ciele będzie coraz mniej włosków. Depilacja jest zabiegiem bardzo trwałym, który pozwala cieszyć się aksamitnie gładką skórą przez wiele tygodni.

Golarki są najczęściej tańsze i nie podrażniają skóry. Ich ostrza jedynie podcinają włoski, dlatego podczas zabiegu nie pojawia się ból. Zdecydowaną wadą tego rozwiązania jest jednak to, że włosy bardzo szybko odrastają i cały proces trzeba powtarzać co 2-3 dni.

Jaki rodzaj depilatora wybrać?

Depilatory dyskowe

Ten rodzaj depilatora doskonale nada się do wyrywania mocnych i grubych włosków. Jego wydajność wynika z tego, że głowice dyskowe mają bardzo dużo punktów, które chwytają włoski.

Urządzenia te występują w dwóch odmianach: z głowicami ceramicznymi oraz metalowymi. Pierwszy z nich jest szczególnie polecany dla osób, które mają skórę wrażliwą i którą łatwo podrażnić. 

Jeśli masz skłonności alergiczne, to szczególnie zainteresuje Cię golarka z powłoką srebrno-jonową, która ochroni Twoją skórę przed szkodliwymi bakteriami.

Depilatory pęsetowe

Jeśli nie masz twardych i grubych włosków oraz nie chcesz wydawać dużych kwot, to doskonałym wyborem będzie depilator z głowicą pesetową. Ich wydajność jest uzależniona od liczby pęset. Warto jednak pamiętać, że im więcej pęset tym większe ryzyko podrażnienia. Dlatego ten rodzaj urządzenia nie jest szczególnie polecany paniom, które mają delikatną skórę.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Supreo i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro Trade Company NIP: 7441789486 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486)   w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 89 648 63 88  lub email  biuro@supreo.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Euro Trade Company, NIP: 7441789486, Karaś 44a, 14-200 Iława na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło