Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry

E-booki - czytniki

W naszym asortymencie znajdziesz czytniki e-booków o doskonałych parametrach technicznych. Wyposażone w ekrany o wysokiej rozdzielczości i funkcję sterowania jasnością zapewniają wrażenia niczym przy czytaniu książki w jej tradycyjnej formie. Przygotowaliśmy ofertę modeli pracujących na inteligentnym systemie Android 10, wyposażonych w wydajny procesor i dużą pamięć wewnętrzną.

Czytnik i tablet w jednym

Wśród dostępnych urządzeń znajduje się 10.3-calowy tablet z ośmiordzeniowym procesorem, którego zakres funkcji zostaje zwiększony dzięki możliwości podłączenia klawiatury, myszki, słuchawek czy pendrive. Urządzenie umożliwia również rysowanie za pomocą czułego i wygodnego w użytkowaniu rysika.

Dlaczego warto kupić czytnik?

Książki w wersji elektronicznej są dużym udogodnieniem. Czytniki z naszej oferty są lekkie i zajmują mało miejsca. Dzięki temu doskonale sprawdzają się w podróży, podczas korzystania z komunikacji miejskiej czy w oczekiwania w kolejce. To również nieograniczony dostęp do wielu książek w jednej chwili. Niewątpliwą zaletą czytników jest również możliwość robienia zrzutów ekranu – czy to inspirujące cytaty, czy ważne informacje – wszystkie możesz zapisać jednym ruchem palca w wyznaczonym do tego miejscu. Proponowane czytniki nie męczą oczu. Ponadto możliwość powiększania i zwiększania tekstu zapewnia większy komfort podczas lektury.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Supreo i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro Trade Company NIP: 7441789486 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486)   w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 89 648 63 88  lub email  biuro@supreo.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Euro Trade Company, NIP: 7441789486, Karaś 44a, 14-200 Iława na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło