Czajniki bezprzewodowe

Czajnik elektryczny

Czajnik bezprzewodowy to nie tylko praktyczny podgrzewacz wody, ale również stylowe dopełnienie wystroju mieszkania. Oferujemy czajniki o dużej mocy (nawet do 3000W), w których zagotujesz prawie 2 litry wody w zaledwie 2 minuty!. Nasze urządzenia wyróżnia nie tylko krótki czas gotowania, ale również nowoczesny design. Znajdziesz u nas m.in. szklane czajniki z podświetleniem LED oraz minimalistyczne urządzenia w stylu skandynawskim.

Funkcje czajników elektrycznych

W naszej ofercie znajdziesz czajniki elektryczne z funkcją regulowania temperatury grzania. Jeśli jesteś miłośnikiem kawy albo herbaty, to na pewno wiesz, że te napoje powinno się przygotowywać w temperaturze 90 stopni. To właśnie wtedy uwalniane są pobudzające enzymy i ich smak staje się najbardziej intensywny.

Dzięki naszym produktom nie przegapisz momentu, w którym woda osiągnie oczekiwaną temperaturę. Oferujemy przezroczyste czajniki podświetlane lampkami LED. Kiedy woda będzie mieć 70 stopni, czajnik będzie świecić się na niebiesko, z kolei przy 90 stopniach, urządzenie będzie się mienić na fioletowo.

Jak wybrać najlepszy czajnik?

Jeśli zależy Ci na czajniku, który będzie nie tylko piękny, ale także wydajny i oszczędny, to warto, żebyś wiedział, na co zwrócić uwagę podczas jego wybierania.

Moc grzania – najlepsze czajniki wyposażone są w grzałki o mocy mniej więcej 3100W. Dzięki temu są niezwykle szybkie i wydajne. Warto jednak pamiętać, że tak duża ilość mocy wiąże się z nieco większym poborem prądu.

Sposób zasilania – czajnik bezprzewodowy to wyjątkowo wygodne rozwiązanie. Jest zasilany z akumulatora, który można łatwo wymienić. Dzięki temu wodę można gotować nawet wtedy, gdy w domu nie ma prądu.

Rodzaj grzałki – w czajnikach stosuje się dwa rodzaje grzałek: spiralowe oraz płytkowe. Pierwsza z nich jest nieco tańsza, jednak ma jeden mankament. Aby włączyć taki czajnik, konieczne jest napełnienie go taką ilością wody, która przykryje spirale. W czajniku płytkowym nie ma natomiast żadnych ograniczeń co do ilości podgrzewanej wody.

Jest 15 produktów.

Pokazano 1-12 z 15 pozycji

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Supreo i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro Trade Company NIP: 7441789486 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486)   w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 89 648 63 88  lub email  biuro@supreo.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Euro Trade Company, NIP: 7441789486, Karaś 44a, 14-200 Iława na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło