Wymiany i zwroty

Ikona zwrotu

Zwroty w 14 dni

Wszystkie nasze produkty podlegają zwrotowi w przeciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Jeżeli zakupione produkty nie spełniają Twoich oczekiwań, możesz je zwrócić bez podawania przyczyny.

Poinformuj nas o zwrocie produktów wysyłając maila na adres biuro@supreo.pl.

Paczka powinna być zwrócona w takim stanie w jakim została wysłana (komplet dokumentów, dowód zakupu). W takim przypadku Klient ponosi koszty transportu w obie strony. Do zwracanego towaru musi być dołączony dowód zakupu oraz oświadczenie, odstąpienia od umowy wraz nazwiskiem, imieniem, adresem.

Reklamacje

W przypadku reklamacji prosimy o wydrukowanie, wypełnienie i dołączenie do reklamowanego towaru formularza zawartego w regulaminie sklepu. Jest to niezbędne do przeprowadzenia i rozpatrzenia reklamacji. Reklamowany towar proszę przysłać na nasz adres paczką zwykłą wraz z dowodem zakupu.

Adres do wysyłki:

Euro Trade Company

Dział Reklamacji i Zwrotów

Karaś 44a

14-200 Iława

Rezygnacje

W przypadku rezygnacji prosimy o wydrukowanie, wypełnienie i dołączenie do zwracanego towaru formularza zawartego w regulaminie sklepu.. Jest to niezbędne do przeprowadzenia i uwzględnienia rezygnacji.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Supreo i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro Trade Company NIP: 7441789486 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486)   w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 89 648 63 88  lub email  biuro@supreo.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Euro Trade Company, NIP: 7441789486, Karaś 44a, 14-200 Iława na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło