Ikona regulaminu

Regulamin Sklepu

 1. Sprzedawane przez nas towary objęte są gwarancją (o długości jej trwania informujemy na każdej aukcji).

  UWAGA - Produkty POWYSTAWOWE oraz dodawane do sprzedawanych produktów GRATISY, nie są objęte gwarancją.

  Części eksploatacyjne (np. folie, ostrza golarek) nie podlegają gwarancji.

  Akumulatory posiadają gwarancję 3-miesiącą.
  Przy zakupie na firmę gwarancja wynosi 12-miesięcy

  Po zakupie z aukcji z kolorem bądź wzorem do wyboru, prosimy o informację jaki kolor mamy wysłać. W przypadku nie określenia koloru, towar zostanie wysłany losowo!

 2. Według regulaminu sprzedający ma 7 dni na wysłanie przesyłki. My jednak robimy wszystko co w naszej mocy aby przesyłka została nadana w dniu zaksięgowania środków na koncie lub w dniu zamówienia za pobraniem.
 3. Podane ceny są cenami brutto. Do każdej przesyłki dołączamy paragon.
 4. Jeśli klient nie jest usatysfakcjonowany z przebiegu transakcji proszę nas o tym poinformować. Dołożymy wszelkich starań aby znaleźć rozwiązanie satysfakcjonujące obie strony transakcji.
 5. Do transakcji podchodzimy bardzo profesjonalnie, jednak jesteśmy tylko ludźmi i możemy się pomylić, w takiej sytuacji bardzo prosimy o wyrozumiałość, a my naprawimy nasz błąd.
 6. Naszym celem jest dostarczenie zamówionego towaru w całości do klienta, jednak zdarza się, iż zakupiony towar (szczególnie elektronika) ulega uszkodzeniu podczas dostawy, w takim wypadku prosimy o sporządzenie protokołu szkody.
 7. W razie jakichkolwiek zastrzeżeń do jakości towaru klient zobowiązany jest do bezzwłocznego kontaktu ze sprzedawcą
 8. Reklamowany towar proszę przysłać na nasz adres paczką zwykłą wraz z dowodem zakupu.

  Prowadzimy sprzedaż internetową i nie posiadamy gotówki w siedzibie firmy. Adres do wysyłki:

  Euro Trade Company

  Dział Reklamacji i Zwrotów
  Karaś 44a
  14-200 Iława

  Rezygnacje:

  W przypadku rezygnacji prosimy o wydrukowanie, wypełnienie i dołączenie do zwracanego towaru poniższego formularza. Jest to niezbędne do przeprowadzenia i uwzględnienia rezygnacji. Kliknij w poniższy formularz rezygnacji aby go zapisać i wydrukować do wypełnienia:

  formularz

  Reklamacje:

  W przypadku reklamacji prosimy o wydrukowanie, wypełnienie dołączenie do reklamowanego towaru poniższego formularza. Jest to niezbędne do przeprowadzenia i rozpatrzenia reklamacji. Kliknij w poniższy formularz reklamacji aby go zapisać i wydrukować do wypełnienia:

  formularz
 9. O zmianie adresu wysyłki proszę nas poinformować używając opcji e-mail bezpośrednio po zakupie.
 10. Istnieje możliwość zwrotu towaru w ciągu 14 dni bez podania przyczyny w stanie nieprzekraczającym zwykłego zarządu, tj. paczka powinna być zwrócona w takim stanie w jakim została wysłana (komplet dokumentów, dowód zakupu). W takim przypadku Klient ponosi koszty transportu w obie strony. Do zwracanego towaru musi być dołączony dowód zakupu oraz oświadczenie, odstąpienia od umowy wraz nazwiskiem, imieniem, adresem oraz nickiem Allegro. Zakup dokonany na firmę (faktura VAT) nie podlega zwrotowi z uwagi na przepisy o ochronie praw konsumenta.
 11. Do każdego zakupionego produktu dołączamy dowód zakupu (paragon lub faktura VAT na życzenie). Sprawdź od razu po odbiorze paczki czy został załączony - jest on podstawą do ewentualnej reklamacji czy zwrotu towaru! W przypadku jego braku, prosimy o natychmiastowy kontakt! Bez dowodu zakupu reklamacja czy rezygnacja nie zostanie uznana!
 12. W sprawach nie uregulowanych powyższym Regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy kodeksu cywilnego.
 13. Licytacja na moich aukcjach oznacza wyrażenie zgody na powyższy regulamin i jego akceptacja.

Dane Firmy:

Euro Trade Company S.C. Wojciech Dobrzański Piotr Uljanicki

Karaś 44a 14-200 Iława

NIP:744-178-94-86

REGON: 280558759

 • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Supreo i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro Trade Company NIP: 7441789486 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486)   w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 89 648 63 88  lub email  biuro@supreo.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Euro Trade Company, NIP: 7441789486, Karaś 44a, 14-200 Iława na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło