Jaki depilator wybrać i jak poprawnie z niego korzystać?

W: Witaj na blogu Na: Komentarz: 0 Trafienie: 58
Jaki depilator wybrać i jak poprawnie z niego korzystać?

Panie, którym zależy na gładkiej skórze, rozważają różne możliwości depilacji. Usuwanie zbędnych włosków za pomocą jednorazowych maszynek jest uciążliwe, a do tego nieekonomiczne. Jednym z rozwiązań, które cieszą się dużą popularnością, jest zastosowanie depilatora. Dzięki niemu można skutecznie usunąć zbędne owłosienie na dłużej. Z dzisiejszego wpisu dowiesz się, jak wybrać odpowiedni depilator i w jaki sposób z niego korzystać.

Na co należy zwrócić uwagę, wybierając depilator?

Obecnie na rynku dostępnych jest coraz więcej urządzeń do pielęgnacji. Maszynki dla panów i depilatory dla pań nie są tutaj wyjątkiem. Podczas zakupów warto zwrócić uwagę nie tylko na cenę i markę, ale również na parametry i funkcje urządzenia. Podstawowym podziałem depilatorów jest podział na pęsetowe i dyskowe.

Pierwsze z nich są przeznaczone do usuwania rzadkich i słabych włosków. Wybierając odpowiedni model, warto zwrócić uwagę na liczbę pęset, ponieważ im ich więcej, tym krótsza depilacja. Do gęstych i mocnych włosków lepiej sprawdzi się depilator dyskowy, ponieważ głowica tego urządzenia ma więcej punktów, które łapią włoski podczas obrotów. W zależności od preferencji można wybrać również depilator wodoodporny, z którego można bezpiecznie korzystać pod prysznicem.

Ciekawym wyborem jest też depilator laserowy, dzięki któremu można usunąć zbędne owłosienie w łatwy sposób i cieszyć się efektami przez długi czas. Urządzenie może być też wyposażone w kilka nakładek, dzięki czemu można się pozbyć włosów z różnych okolic. Depilator z antypoślizgowym uchwytem to z kolei wygoda i bezpieczeństwo użytkowania.

Jak bezpiecznie i skutecznie korzystać z depilatora? 

Wiele pań waha się nad zakupem depilatora z uwagi na ból, który może towarzyszyć depilacji. W rzeczywistości jednak wystarczy odpowiednio używać urządzenia. Podczas depilacji nóg i rąk najlepiej prowadzić depilator od dołu do góry i napinać skórę (noga powinna być wyprostowana w czasie depilacji łydek). Depilując okolice bikini, warto naciągać skórę dłonią.

Usuwając owłosienie spod pach, należy trzymać wysoko podniesioną rękę. Podczas depilacji niechcianych włosków z twarzy trzeba użyć dodatkowej nakładki i jedną ręką napinać skórę. Dzięki odpowiedniej technice golenia oraz używaniu łagodzących kremów po depilacji można uniknąć kłopotliwych podrażnień.

Komentarze

Bez komentarza w tej chwili!

Zostaw swój komentarz

Captcha
Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Supreo i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro Trade Company NIP: 7441789486 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486)   w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 89 648 63 88  lub email  biuro@supreo.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Euro Trade Company, NIP: 7441789486, Karaś 44a, 14-200 Iława na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło