Jak idealnie wyprostować włosy?

W: Witaj na blogu Na: Komentarz: 0 Trafienie: 31
Jak idealnie wyprostować włosy?

Nie każda kobieta ma naturalnie proste włosy, niemniej wiele z nich marzy o tym, by cieszyć się takim efektem każdego dnia. Co zrobić, by włosy były idealnie proste? Okazuje się, że wcale nie trzeba korzystać z profesjonalnych usług fryzjerskich, mianowicie w codziennej stylizacji doskonale sprawdza się użycie prostownicy. I choć wydawać by się mogło, że jej użycie nie wymaga szczególnych umiejętności, warto poznać kilka wskazówek, dzięki którym szybko wyprostuje się kosmyki, a jednocześnie zapewni się im dostateczną ochronę przed wysoką temperaturą. O tym, jak prostować włosy, by wyglądały zdrowo, przeczytasz w dalszej części artykułu.

Jak wygląda prostowanie włosów krok po kroku?

Kluczem do sprawnego i efektywnego prostowania włosów jest wybór właściwej prostownicy. Obecnie na rynku znaleźć można prostownice do włosów, które różnią się właściwościami, zakresem temperatur, dodatkowymi funkcjami oraz ceną. Ważne jest przede wszystkim to, by dostosować wybrany model do struktury i rodzaju włosów. Warto pamiętać, że zbyt wysokie temperatury niszczą włosy, dlatego, jeśli posiadasz cienkie kosmyki, zdecyduj się na te urządzenia, które gwarantują regulację temperatury. Postaraj się też zwracać uwagę na takie modele, które zapobiegają elektryzowaniu się włosów. Gdy wybierzesz już właściwy model, możesz przejść do działania.

Zanim zabierzesz się do prostowania kosmyków, dokładnie je umyj i wysusz. Pamiętaj, że stosowanie prostownicy na mokrych włosach może poważnie uszkodzić ich strukturę, dlatego zadbaj o to, by były suche. Po wysuszeniu zaaplikuj na pasma preparat chroniący je przed działaniem wysokiej temperatury. Po jego wchłonięciu rozczesz włosy i podziel kosmyki na kilka części, które po kolei będziesz umieszczać pomiędzy płytkami ceramicznymi prostownicy. Włosy prostuj od nasady do końcówek, przy czym nie zatrzymuj prostownicy zbyt długo na kosmykach. Najlepszym rozwiązaniem jest dostosowanie temperatury w taki sposób, by za jednym pociągnięciem uzyskać proste i gładkie pasmo. Dla utrzymania efektu możesz też spryskać włosy lakierem.

Komentarze

Bez komentarza w tej chwili!

Zostaw swój komentarz

Captcha
Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Supreo i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro Trade Company NIP: 7441789486 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486)   w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 89 648 63 88  lub email  biuro@supreo.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Euro Trade Company, NIP: 7441789486, Karaś 44a, 14-200 Iława na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło