Czym jest dyfuzor i koncentrator w suszarce?

W: Witaj na blogu Na: Komentarz: 0 Trafienie: 83
Czym jest dyfuzor i koncentrator w suszarce?

Suszarka jest jednym z najbardziej przydatnych urządzeń zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Dzięki niej możemy bardzo szybko przygotować fryzurę na wyjście, wymodelować, wygładzić bądź utrwalić skręt włosów. Większość suszarek posiada wymienne elementy, od których zależy, jaką fryzurę finalnie osiągniemy. Odpowiednie wykorzystanie suszarki pozwoli nam na stworzenie wielu wariacji na temat fryzury.

Do czego służą dyfuzor i koncentrator w suszarce?

Dyfuzor jest bardzo charakterystycznym elementem suszarki. Przyjmuje postać dużego kielicha z wypustkami. Wykorzystywany przede wszystkim przez osoby kręconowłose, aby podkreślić i utrwalić skręt przez suszenie, a także zmniejszyć puszenie się włosów. Jest to nieoceniony gadżet dla każdego, kto nie lubi poplątanych, spuszonych pasm. Dyfuzor pozwala na zwiększenie objętości, co ma znaczenie zwłaszcza dla osób o cienkich włosach.  Suszarki do włosów mogą obsługiwać różnego rodzaju dyfuzory, które różnią się przede wszystkim rozmiarem kielicha i rodzajem wypustek. Wykorzystanie dyfuzora przez osoby o naturalnie prostych włosach pozwoli wydobyć z nich delikatne, romantyczne fale.

Koncentrator powietrza w suszarkach jest najczęściej wykorzystywanym elementem. Ma kształt płaskiego dzióbka, za pomocą którego powietrze z suszarki jest koncentrowane w jeden strumień. Dzięki temu strumień ciepłego powietrza można skupić na konkretnym paśmie włosów. Koncentratory wykorzystywane są do wygładzania włosów za pomocą suszarki, jak również do układania fryzur na krótkich i długich włosach. Ich wykorzystanie znacznie skraca proces suszenia włosów, ponieważ ciepłe powietrze nie ucieka na boki.

Wykorzystanie podczas suszenia dyfuzora bądź koncentratora pozwala na diametralną zmianę wyglądu bez konieczności wizyty u fryzjera. Wydobywanie skrętu za pomocą dyfuzora bądź wygładzanie z wykorzystaniem koncentratora – to, czego użyjemy jest zależne tylko od naszych preferencji i aktualnego nastroju. Jeżeli nasza suszarka nie posiada wyżej wymienionych akcesoriów, można je bez problemu dokupić zarówno stacjonarnie, jak i przez internet.

Komentarze

Bez komentarza w tej chwili!

Zostaw swój komentarz

Captcha
Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Akceptuję Regulamin serwisu Supreo i wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Euro Trade Company NIP: 7441789486 udostępnionych przeze mnie danych osobowych na warunkach opisanych w Polityce Prywatności. Oświadczam, że są mi znane cele przetwarzania danych osobowych oraz moje uprawnienia.

Zgody udzielone firmie Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486)   w zakresie wyżej wymienionej komunikacji marketingowej mogą być wycofane w dowolnym czasie, poprzez kontakt tel. +48 89 648 63 88  lub email  biuro@supreo.pl  bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Administratorem danych osobowych udostępnionych w formularzu jest Euro Trade Company, NIP: 7441789486, Karaś 44a, 14-200 Iława na warunkach opisanych w Polityce Prywatności.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od sklepu Supreo (Euro Trade Company, NIP: 7441789486) informacji handlowych, w tym cyklicznego newslettera za pomocą środków komunikacji elektronicznej, na podany w niniejszym formularzu adres poczty elektronicznej.

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub zresetuj hasło