Blog

Cover Image

Jak golić brodę szybko i dokładnie?

Mężczyźni, którzy niezbyt dobrze czują się w zaroście, najczęściej decydują się na jego usunięcie. Proces ten jest jednak przez wielu przeprowadzany bardzo niechlujnie, przez co pojawiają się zaczerwienienia na twarzy, a skóra jest podrażniona.

Więcej

Cover Image

Jak zwiększyć objętość włosów za pomocą lokówko-suszarki lub szczotki termicznej?

Bujne oraz gęste włosy są marzeniem wielu kobiet. Aby stworzyć interesującą fryzurę, która przetrwa wiele godzin, warto korzystać z popularnych akcesoriów. Najlepszym przykładem są lokówko – suszarki oraz szczotki termiczne.

Więcej

Cover Image

Jak uzyskać loki za pomocą prostownicy?

Piękne i gęste loki są marzeniem wielu kobiet, szczególnie tych, które z natury mają proste włosy. Okazuje się jednak, że można je wykonać nawet przy pomocy prostownicy. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które nie chcą kupować wielu różnych urządzeń do stylizacji. Dzięki prostownicy można uzyskać zarówno mocno zdefiniowane loki, jak i delikatne, dziewczęce fale.

Więcej

Cover Image

Czym się kierować kupując czajnik elektryczny?

Czajnik elektryczny to rozwiązanie bardzo praktyczne i wygodne. Przydaje się nie tylko w domu, ale również w pracy oraz w podróży. Wiele osób zastanawia się jednak, jak wybrać najlepsze urządzenie tego typu.

Więcej

Cover Image

Jakie są różnice między golarką głowicową a foliową?

Dobra golarka jest jednym z najważniejszych elementów męskiej kosmetyczki. Dzięki niej można szybko i bezboleśnie usunąć zarost – nawet ten jednodniowy. Wielu mężczyzn zastanawia się jednak, jaką golarkę wybrać – głowicową czy foliową.

Więcej

Cover Image

Witamy na blogu!

Został on stworzony, żeby przybliżyć Państwu naszą działalność.

Więcej